La Cucina Italiana Anasayfa

A+ A-

Nişantaşı'nın İtalyan'ı Rigatoni


Akdeniz mutfağının özgün lezzetlerini tadabileceğiniz Asmalımescit’in ilk İtalyan’ı Rigatoni, şimdi de 2.şubesi ile City’s Mahalle’de.

İtalyan yemeklerinin keyfini geleneksel aile ortamına dönüştüren Asmalımescit’in ilk İtalyan’ı Rigatoni, artık City’s “Mahalle”de sevenlerini bekliyor. Samimi atmosferi ve seçkin tatlarıyla İtalyan lezzeti tutkunlarını ağırlayan City’s Mahalle’nin tek İtalyan’ı Rigatoni’nin menüsünde neler yok ki… Risottolardan pizzalara, özel soslarla bezenmiş taze makarnalardan zengin salata çeşitlerine kadar birbirinden farklı tatlar bulunuyor. İtalya’dan özel getirilen fırınından çıkan pizzalara doyamayacaksınız…

Rigatoni’de İtalyan mutfağının en sevilen tatlıları iştah kabartıyor. Rigatoni’nin spesiyalleri arasında Rigatoni Bolognese, Közde Patlıcanlı Rigatoni ve Pizza Ricotta yer alıyor. Nutellalı Sufle ve Nutellalı Pizza’nın da bulunduğu Rigatoni’nin tatlı menüsünde Tiramisu denenmesi gereken tatlar arasında yer alıyor.

Pizza ve şarap ikilisini İtalya’nın sıcak dokusundan izler taşıyan City’s “Mahalle” Rigatoni hızlı servisi ve açık mutfak özellikleriyle de göz dolduruyor. “Mahalle”nin İtalyan’ı Rigatoni hafta içi her gün 09.00 ile 00.00, hafta sonları ise 09.00- 02.00 arasında misafirlerine hizmet veriyor.

Adres: City’s Nişantaşı, Teşvikiye Caddesi, Nişantaşı

Tel: (0212) 373 27 25